0
ورود به حساب کاربری ثبت نام
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده پوکر آنلاین تخته نرد بیلیارد انفجار ورژن ۱ انفجار ورژن ۲ کراش رویال حکم پاسور بوم پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
نتایج زنده
 
  Europe Euro Knockout Stage
Spain
-
-
England
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
  United States MLS
FC Cincinnati
۱
۳
Charlotte
Finished
۰۳:۰۰
FC Dallas
۲
۰
Los Angeles Galaxy
Finished
۰۴:۰۰
Chicago Fire
۰
۰
New York City FC
Finished
۰۴:۰۰
Los Angeles FC
۱
۵
Columbus Crew
Finished
۰۶:۰۰
Portland Timbers
۳
۰
Real Salt Lake
Finished
۰۵:۵۵
D.C. United (Washington)
۲
۱
Nashville SC
Finished
۰۳:۰۰
Toronto FC
۲
۱
Philadelphia Union
Finished
۰۳:۰۰
Montreal Impact
۱
۰
Atlanta United
Finished
۰۳:۰۰
San Jose Earthquakes
۱
۲
Sporting Kansas City
Finished
۰۶:۰۰
New England Revolution
۱
۳
Orlando City SC
Finished
۰۳:۰۰
Saint Louis City SC
۱
۴
Vancouver Whitecaps
Finished
۰۴:۰۰
Austin FC
۰
۱
Seattle Sounders
Finished
۰۴:۰۰
Houston Dynamo
۱
۱
Minnesota United
Finished
۰۴:۰۰
Colorado Rapids
۱
۱
New York Red Bull
Finished
۰۵:۰۰
  Japan J League
Tokyo Verdy 1969
۰
۱
Machida Zelvia
Finished
۱۲:۳۰
Sagan Tosu
۰
۲
Gamba Osaka
Finished
۱۳:۳۰
Kawasaki Frontale
۱
۱
Cerezo Osaka
Finished
۱۳:۳۰
Yokohama F Marinos
۴
۱
Kashima Antlers
Finished
۱۴:۰۰
Kyoto Purple Sanga
۰
۰
Urawa Red Diamonds
Finished
۱۳:۰۰
Nagoya Grampus Eight
۲
۱
Kashiwa Reysol
Finished
۱۲:۳۰
Shonan Bellmare
۵
۰
Jubilo Iwata
Finished
۱۳:۳۰
Sanfrecce Hiroshima
۱
۰
Avispa Fukuoka
Finished
۱۳:۰۰
  Sweden Allsvenskan
BK Hacken
۰
۰
IF Elfsborg
inprogress
۱۸:۰۰
Djurgardens IF
۱
۰
IFK Varnamo
Finished
۱۵:۳۰
Vasteras SK FK
۰
۰
IFK Norrkoping
inprogress
۱۸:۰۰
Kalmar FF
۰
۰
IF Brommapojkarna
inprogress
۱۸:۰۰
  Kazakhstan Premier League
Kairat Almaty
۱
۰
Zhenys
inprogress
۱۶:۳۰
FC Atyrau
-
-
FK Aktobe
Cancelled
۱۶:۳۰
  Argentina Primera Nacional
Estudiantes Rio Cuarto
-
-
Almirante Brown de Lules
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Nueva Chicago
-
-
CA San Telmo
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
CA Patronato
-
-
Colon de Santa Fe
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Guillermo Brown
-
-
Gimnasia Y Esgrima de Jujuy
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
San Martin Tucuman
-
-
CA San Miguel
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Tristan Suarez
۱
۰
Racing de Cordoba
Finished
۰۰:۳۰
Arsenal de Sarandi
-
-
Ferro Carril Oeste
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Club Atletico Aldosivi
-
-
CA Atlanta
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Gimnasia y Tiro
-
-
Deportivo Madryn
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
Agropecuario
-
-
Club Atletico Guemes
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Club Atletico Mitre
-
-
CA Defensores Unidos
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
  Malaysia Super League
Kuala Lumpur City FC
۱
۰
Selangor FC
Finished
۱۵:۴۵
  World Friendly Club Matches
Bohemians 1905
۱
۰
FK AS Trencin
inprogress
۱۷:۳۰
Hillerod
۴
۰
Fremad Amager
Finished
۱۲:۳۰
VfB 03 Hilden
۱
۰
TSG Sprockhovel
Finished
۱۴:۳۰
CA River Plate
۳
۱
Olimpia Asuncion
Finished
۰۰:۰۰
SC Braga
۲
۱
RSC Anderlecht
Finished
۱۳:۳۰
Polonia Lidzbark
۲
۱
Olimpia Elblag
Finished
۱۵:۳۰
Brondby I.F.
۰
۴
Dynamo Kiev
Finished
۱۵:۳۰
VfB Homberg
۲
۰
Luner SV
inprogress
۱۶:۳۰
TSV Sasel
۳
۲
SV Todesfelde
inprogress
۱۶:۳۰
SV Schalding-Heining
۰
۱
TSV 1860 Munchen
inprogress
۱۷:۳۰
NS Mura
-
-
Zorya Luhansk
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
PFC CSKA Sofia
-
-
SC Gjilani
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
Montaneses FC
۰
۴
CF Atlante
Finished
۰۰:۳۰
Atletico Bucaramanga
۲
۰
Carabobo FC
Finished
۰۲:۳۰
FC Zlinsko
۷
۱
MKF Chrudim
Finished
۱۲:۳۰
Middelfart
۲
۰
Eintracht Norderstedt
Finished
۱۳:۰۰
Zaglebie Lubin II
۲
۰
MKP Carina Gubin
Finished
۱۴:۳۰
KSV Holstein Kiel II
۰
۰
Teutonia Ottensen
Finished
۱۴:۳۰
FC Iserlohn
۰
۳
SV Westfalia Rhynern
Finished
۱۴:۳۰
TUS Bersenbruck
۱
۷
Borussia Monchengladbach II
Finished
۱۵:۰۰
Barockstadt Fulda-Lehnerz
۱
۰
FC Hanau 93
Finished
۱۵:۳۰
1.fc Bruchsal
۳
۱
TuS Mechtersheim
Finished
۱۵:۳۰
SG Dynamo Schwerin
۱
۲
Concordia Hamburg
Finished
۱۵:۳۰
FC Kray
۲
۱
Westfalia Herne
inprogress
۱۶:۳۰
IK Brage Borlange
۱
۲
IL Sandviken
inprogress
۱۶:۳۰
SC 04 Schwabach
۲
۰
Atsv 1898 Erlangen
inprogress
۱۶:۳۰
SSV Jahn Regensburg
۲
۱
SC Eltersdorf
inprogress
۱۶:۳۰
FC Karpaty Lviv
۲
۳
Bukovyna Chernivtsi
inprogress
۱۶:۳۰
SV Oberachern
۴
۱
Offenburger FV
inprogress
۱۷:۰۰
Holzheimer SG
۲
۳
Spvg Schonnebeck 1910
inprogress
۱۷:۰۰
University College Dublin FC
۰
۱
Salford City
inprogress
۱۷:۳۰
Harland and Wolff Welders
۰
۲
Glentoran FC
inprogress
۱۷:۳۰
VfB Bottrop
۰
۰
Mulheimer FC 97
inprogress
۱۷:۳۰
FC Hradec Kralove
-
-
FK MAS Taborsko
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
Zaglebie Lubin II
-
-
Miedz Legnica
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Sloga Doboj
-
-
OFK Petrovac
بازی شروع نشده است
۲۰:۰۰
Montaneses FC
-
-
Alebrijes Oaxaca
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
FC Koper
-
-
NK Istra 1961 Pula
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Napredak Krusevac
-
-
FK Radnik Surdulica
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
CF Atlante
-
-
Jaibos Tampico Madero
بازی شروع نشده است
۲۳:۰۰
  Republic of Korea K-League 1
Gwangju FC
۰
۲
Incheon United FC
Finished
۱۳:۳۰
Gimcheon Sangmu FC
۴
۰
Jeonbuk Hyundai Motors FC
Finished
۱۳:۳۰
Suwon City
۲
۲
Daegu FC
Finished
۱۳:۳۰
  Norway 2. Division Avd. 1
Jerv
۲
۱
Viking 2
inprogress
۱۶:۳۰
Vard Haugesund
۱
۳
Brattvag
Finished
۱۴:۳۰
Sotra Sportsklubb
۴
۴
Brann 2
Finished
۱۵:۳۰
  China Jia League
Yanbian Longding
۱
۱
Wuxi Wugou
Finished
۱۴:۳۰
Shijiazhuang Gongfu FC
۱
۰
Guangzhou FC
Finished
۱۵:۰۰
Liaoning Tieren FC
۲
۱
Guangxi Pingguo Haliao F.C.
Finished
۱۴:۳۰
Foshan Nanshi FC
۱
۱
Qingdao Red Lions
Finished
۱۵:۰۰
  Republic of Korea K3 League
Ulsan Citizen
۰
۲
Mokpo City
Finished
۱۳:۳۰
Siheung Citizen
۴
۱
Yeoju Citizen FC
Finished
۱۰:۳۰
Gyeongju Korea H&N Power
۲
۱
Pocheon Citizens FC
Finished
۱۲:۰۰
  Japan J3 League
Matsumoto Yamaga FC
۲
۰
FC Osaka
Finished
۱۲:۳۰
Giravanz Kitakyushu
۱
۰
Tegevajaro Miyazaki
Finished
۱۲:۳۰
Imabari FC
۳
۰
Zweigen Kanazawa
Finished
۱۳:۳۰
  Japan J2 League
Mito HollyHock
۲
۲
Yokohama FC
Finished
۱۲:۳۰
Ventforet Kofu
۲
۲
V-Varen Nagasaki
Finished
۱۲:۳۰
Blaublitz Akita
۱
۰
Renofa Yamaguchi
Finished
۱۲:۳۰
Montedio Yamagata
۱
۲
Iwaki SC
Finished
۱۳:۳۰
Tochigi SC
۱
۱
Fagiano Okayama
Finished
۱۳:۳۰
Oita Trinita
۰
۲
Shimizu S-pulse
Finished
۱۳:۳۰
Tokushima Vortis
۲
۰
Vegalta Sendai
Finished
۱۳:۳۰
Jef United Ichihara Chiba
۰
۲
Roasso Kumamoto
Finished
۱۳:۳۰
  Mexico LIGA MX
CF Rayados de Monterrey
۰
۴
Cruz Azul
Finished
۰۶:۴۰
Santos Laguna Mexico
۱
۱
Pumas UNAM
Finished
۰۴:۳۵
Deportivo Toluca FC
۳
۲
FC Juarez
Finished
۰۴:۴۰
Leon
۰
۰
Pachuca CF
Finished
۰۲:۳۰
Necaxa
۴
۱
Puebla
Finished
۰۲:۳۰
  Japan Regional League
Aries Tokyo FC
۱
۱
Tokyo 23 FC
Finished
۰۶:۳۰
FC Basara Hyogo
۴
۰
Lagend Shiga FC
Finished
۰۷:۳۰
Itazuke FC
۰
۵
FC Nobeoka Agata
Finished
۰۷:۳۰
Nippon Steel Oita
۱
۵
KMG Holdings
Finished
۰۷:۳۰
Kaiho Bank SC
۰
۵
J-Lease FC
Finished
۰۵:۳۰
SR Komatsu
۰
۱۱
Fukui United
Finished
۰۵:۳۰
Mitsubishi Mizushima FC
۴
۱
Hatsukaichi FC
Finished
۰۵:۳۰
Kawasoe Club
۱
۵
Veroskronos Tsuno
Finished
۰۵:۳۰
Niigata Uni of Management II
۰
۱
Niigata University H&W
Finished
۰۸:۰۰
Michinoku Sendai FC
۳
۱
Fuji University
Finished
۰۸:۳۰
Hannan University
۰
۳
Moriyama Samurai
Finished
۰۸:۳۰
Artista Asama
۲
۰
Toyama Shinjo Club
Finished
۰۸:۴۵
Toin Yokohama University
۳
۰
Tokyo United FC
Finished
۱۱:۳۰
Nankatsu
۳
۱
Tsukuba FC
Finished
۱۲:۰۰
  Brazil Serie C
Sampaio Correa-MA
۲
۰
Sao Jose EC
Finished
۰۲:۰۰
Volta Redonda
-
-
Sao Bernardo FC
بازی شروع نشده است
۲۳:۰۰
  Chile Copa Chile
Colo Colo
۱
۰
CD Santa Cruz
Finished
۰۱:۰۰
Cobresal Salvador
-
-
Coquimbo Unido
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
  Brazil Mineiro 2
Valeriodoce EC
۲
۰
Betim FC
inprogress
۱۶:۳۰
  China League 2
Jiangxi Dark Horse Junior FC
۲
۱
Guangxi Lanhang
Finished
۱۲:۳۰
Guangxi Hengchen
۲
۲
Shenzhen Juniors FC
Finished
۱۲:۳۰
Shanghai Harbor Reserves
۳
۲
Quanzhou Yassin
Finished
۱۱:۳۰
Shandong Taishan Reserves
۲
۰
Xi'an Ronghai FC
Finished
۱۴:۳۰
Dalian Kuncheng
۳
۰
Nantong Haimen Codion
Finished
۱۴:۳۰
  India Calcutta Premier Division
Mohammedan SC
۳
۱
Southern Samity
Finished
۱۳:۰۰
Measures Club
۳
۲
Patha Chakra
Finished
۱۳:۰۰
Techno Aryan Club
۱
۱
BSS Sporting Club
Finished
۱۳:۰۰
  Singapore Premier League
Hougang United FC
۲
۲
Young Lions
Finished
۱۳:۳۰
  Republic of Korea K-League 2
Bucheon FC 1995
۱
۰
Gimpo Citizen
Finished
۱۳:۳۰
FC Anyang
۰
۲
Busan I. Park
Finished
۱۳:۳۰
Seoul E-Land FC
۳
۱
Seongnam Ilhwa Chunma
Finished
۱۳:۳۰
  Argentina U20 Championship
CA Brown de Adrogue U20
۰
۲
Acassuso U20
Finished
۱۵:۳۰
  Estonia Esiliiga B
JK Trans Narva II
۲
۰
Pärnu JK
Finished
۱۵:۳۰
Tartu JK Tammeka II
۲
۴
Nomme Kalju II
Finished
۱۵:۳۰
  Malawi Super League
Chitipa United
۴
۱
Baka City
Finished
۱۶:۰۰
Big Bullets
۱
۱
Civo United
Finished
۱۶:۰۰
Kamuzu Barracks
۲
۲
Silver Strikers
Finished
۱۶:۰۰
  Malaysia Liga A1
Gombak FC
۲
۴
Malaysia University
inprogress
۱۶:۱۵
  Finland Ykkosliiga
FF Jaro
-
-
Kotkan Tyovaen Palloilijat
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
  Bolivia Campeonato Integracion Women
Blooming FC (W)
۲
۳
Oriente Petrolero (W)
inprogress
۱۶:۳۰
  Finland Ykkonen
Klubi 04
۳
۰
RoPS Rovaniemen Palloseura
inprogress
۱۶:۳۰
  Russia FNL
YFK Shinnik Yaroslav
۰
۱
Rotor Volgograd
inprogress
۱۶:۳۰
FC Yenisey Krasnoyarsk
۲
۱
Kamaz Nab Chelny
Finished
۱۳:۳۰
FC Ural Yekaterinburg
۲
۰
PFK Sochi
inprogress
۱۶:۳۰
Neftekhimik Nizhnekamsk
-
-
FC Tyumen
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
Torpedo Moskva
-
-
SKA Khabarovsk
بازی شروع نشده است
۱۹:۰۰
Rodina Moscow
-
-
FK Baltika Kaliningrad
بازی شروع نشده است
۲۰:۰۰
FC Chayka
-
-
FK Sokol Saratov
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
  Zimbabwe Premier Soccer League
Chicken Inn FC
۰
۰
CAPS United
inprogress
۱۶:۳۰
  Uruguay Segunda Division
La Luz
۱
۱
Atenas
inprogress
۱۶:۳۰
  Iceland Besta deild karla
IF Vestri
۰
۰
KA Akureyri
inprogress
۱۷:۳۰
  Brazil Copa do Brasil
Gremio Porto Alegrense RS
۲
۱
Operario PR
inprogress
۱۷:۳۰
Atletico Paranaense
۳
۰
Ypiranga RS
Finished
۰۰:۳۰
  Finland Veikkausliiga
EIF Ekenas
۰
۲
FC Inter Turku
inprogress
۱۷:۳۰
IF Gnistan Helsinki
-
-
IFK Mariehamn
Interrupted
۱۵:۳۰
FC Lahti
-
-
AC Oulu
بازی شروع نشده است
۱۹:۰۰
  Australia NPL New South Wales Women
Macarthur Rams (W)
۳
۳
Northern Tigers (W)
Finished
۱۰:۳۰
Manly United FC (W)
۱
۱
University of New South Wales (W)
Finished
۱۱:۴۵
Apia Leichhardt Tigers (W)
۲
۱
Blacktown Spartans (W)
Finished
۱۲:۳۰
Bulls Northbridge FC Academy (W)
۰
۱
NWS Koalas Spirit (W)
Finished
۱۰:۱۰
Sydney University FC (W)
۴
۱
Sydney Olympic (W)
Finished
۱۰:۳۰
Illawarra Stingrays (W)
۲
۲
Emerging Jets (W)
Finished
۱۰:۳۰
Gladesville Ravens (W)
۴
۱
FNSW Institute (W)
Finished
۱۰:۴۰
  Romania Liga I
CFR 1907 Cluj
-
-
FC Dinamo Bucuresti
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
  Australia Queensland Premier League 3
University of Queensland
۲
۱
Mount Gravatt Hawks
Finished
۱۰:۴۵
Tweed United Gold
۴
۳
Gold Coast Knights B
Finished
۰۹:۳۰
  Brazil Copa Paulista
AA Francana
۰
۰
Botafogo SP
inprogress
۱۷:۰۰
  Australia Queensland Premier League
St. George Willawong FC
۰
۲
Southside Eagles
Finished
۱۰:۱۵
SWQ Thunder
۰
۴
Caboolture
Finished
۰۸:۳۰
  United States USL Women
North Carolina Courage U23 (W)
۲
۱
Tennessee SC (W)
Finished
۰۱:۳۰
Detroit City FC (W)
۱
۲
Colorado Storm (W)
Finished
۰۲:۳۰
  Australia South Australia Premier League Women Reserves
Sturt Lions Reserves (W)
۰
۵
Salisbury Inter Reserves (W)
Finished
۱۰:۰۰
  Peru Liga 1 - Clasura
Universidad Cesar Vallejo
۲
۳
Alianza Lima
Finished
۰۰:۰۰
Universitario de Deportes
۶
۰
Carlos A. Mannucci
Finished
۰۲:۳۰
Cusco FC
-
-
FBC Melgar Arequipa
بازی شروع نشده است
۲۳:۴۵
Alianza Atletico
-
-
Atletico Grau
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Sport Boys
-
-
Sport Huancayo
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
  Uruguay Primera Division
Boston River
۲
۱
Miramar Misiones
Finished
۰۰:۰۰
Club Atletico Cerro
۰
۱
Cerro Largo FC
inprogress
۱۶:۳۰
Centro Atletico Fenix
-
-
Defensor Sporting
بازی شروع نشده است
۱۹:۰۰
Club Atletico River Plate
-
-
Penarol Montevideo
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
  Peru Liga 2
Academia Deport. Cantolao
۱
۲
Deportivo Coopsol
Finished
۰۰:۰۰
  United States USL League Two
Project 51O
۴
۰
Marin FC Legends
inprogress
۰۰:۳۰
Seacoast United Phantoms
۱
۰
Blackwatch Rush
Finished
۰۰:۳۰
FC Buffalo
۱۰
۰
Dayton Dutch Lions
Finished
۰۱:۳۰
East Atlanta FC
۱
۲
Athens United
Finished
۰۳:۰۰
Hattiesburg FC
۱
۱
Little Rock Rangers
Finished
۰۳:۳۰
St. Petersburg FC
۰
۱
Sarasota Paradise
Finished
۰۲:۳۰
Fort Wayne FC
۲
۰
Kings Hammer
Finished
۰۲:۳۰
Ocean City Nor'easters
-
-
West Chester United
Finished
۰۲:۳۰
Patuxent Football Athletics
۵
۱
Northern Virginia FC
Finished
۰۲:۳۰
Lionsbridge FC
۳
۰
Virginia Marauders FC
Finished
۰۲:۳۰
Salem City FC
۳
۰
Charlotte Eagles
Finished
۰۲:۳۰
Charlottesville Blues
۱
۳
Virginia Beach
Finished
۰۲:۳۰
Cleveland Force SC
۰
۰
Toledo Villa FC
Finished
۰۲:۳۰
AHFC Royals
۳
۱
Twin City Toucans
Finished
۰۲:۴۵
Asheville City SC
۲
۱
Tennessee SC
Finished
۰۳:۰۰
SC United Bantams
-
-
North Carolina FC U23
Finished
۰۳:۰۰
Westchester Flames
۳
۲
Cedar Stars FC
Finished
۰۳:۰۰
River Light FC
۲
۱
Chicago City SC
Finished
۰۳:۳۰
Des Moines Menace
۵
۰
Chicago Dutch Lions
Finished
۰۳:۳۰
Rochester FC
۱
۱
Bavarian United SC
Finished
۰۳:۳۰
Blue Goose SC
۲
۳
Mississippi Brilla
Finished
۰۳:۳۰
Albion Colorado
۰
۱
Utah Avalanche
Finished
۰۴:۳۰
New Mexico United U23
-
-
Salt City SC
inprogress
۰۴:۳۰
Southern California Seahorses
۲
۰
Capo II
Finished
۰۵:۳۰
Davis Legacy
۳
۲
Academica SC
Finished
۰۵:۳۰
  Brazil Serie B
CRB Clube de Regatas Brasil
۲
۱
Coritiba FBC
Finished
۰۰:۳۰
Vila Nova GO
-
-
Avai
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
  Bolivia Liga de Futbol Profesional Boliviano
Aurora
۲
۱
GV Club Deportivo San Jose de Oruro
Finished
۰۱:۰۰
The Strongest La Paz
۱
۰
Universitario De Vinto
Finished
۰۳:۳۰
Nacional Potosi
-
-
Jorge Wilstermann
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
  Brazil Serie D
Maringa PR
۲
۰
EC Agua Santa SP
Finished
۰۱:۰۰
Itabuna BA
۰
۰
Ipatinga
inprogress
۰۱:۳۰
CS Esportiva AL
-
-
Itabaiana
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Mixto EC
۱
۱
Anapolis FC
Finished
۰۰:۳۰
Trem DC
۰
۲
Porto Velho EC
Finished
۰۰:۳۰
Maracana EC
-
-
Potiguar de Mossoro
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Democrata Sete Lagoas
-
-
Audax Rio RJ
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Barra FC
-
-
Gremio Esportivo Brasil RS
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Cianorte PR
۰
۰
FC Cascavel
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Moto Club
-
-
AE Altos
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Fluminense PL
-
-
Aguia de Maraba
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
  Uruguay Segunda B Nacional
Deportivo Italiano FC del Uruguay
۰
۰
Frontera Rivera Renegades
Finished
۰۱:۳۰
Durazno
۳
۰
Los Halcones
inprogress
۱۶:۳۰
  Paraguay Championship Women
Sportivo Trinidense (W)
۰
۳
Club Guarani (W)
Finished
۰۰:۴۵
  United States USL Championship
Birmingham Legion FC
۲
۱
Colorado Springs Switchbacks FC
Finished
۰۳:۰۰
Sacramento Republic FC
۰
۰
North Carolina
Finished
۰۶:۳۰
Pittsburgh Riverhounds
۵
۰
Oakland Roots SC
Finished
۰۲:۳۰
Indy Eleven
۱
۱
Loudoun United FC
Finished
۰۲:۳۰
Miami FC
۲
۳
Rhode Island
Finished
۰۲:۳۰
Tampa Bay Rowdies
۲
۰
Orange County SC
Finished
۰۳:۰۰
Monterey Bay
۰
۰
Tulsa Roughnecks FC
Finished
۰۵:۳۰
  New Zealand Southern Premier League
Nelson Suburbs FC
۴
۴
Selwyn United
Finished
۰۴:۰۰
Universities of Canterbury
۰
۱
Christchurch United
Finished
۰۶:۱۵
  United States National Premier Soccer League
El Farolito
۳
۲
Napa Valley 1839 FC
Finished
۰۵:۰۰
West Chester United
۴
۰
Electric City Shock SC
Finished
۰۲:۳۰
Jacksonville Armada U23
۱
۳
Columbus United FC
Finished
۰۲:۳۰
Annapolis Blues FC
۰
۲
Virginia Dream FC
Finished
۰۲:۳۰
  Australia Queensland Premier League 2
Grange Thistle SC
۳
۱
Taringa Rovers
Finished
۰۹:۴۵
Ipswich Knights
۴
۱
Bayside United
Finished
۰۸:۳۰
  Australia Queensland Premier League U23
SWQ Thunder U23
۱
۱
Caboolture FC U23
Finished
۰۶:۱۵
St George Willawong FC U23
۱
۵
Southside Eagles U23
Finished
۰۸:۰۰
  Fiji Premier League
Rewa FC
۱
۰
Tailevu Naitasiri
Finished
۰۶:۳۰
  Australia NPL New South Wales U20
Rockdale Ilinden U20
۲
۰
Sydney United 58 U20
Finished
۰۶:۳۰
  Australia NPL New South Wales
Rockdale Ilinden FC
۴
۰
Sydney United
Finished
۰۸:۳۰
Western Sydney Wanderers NPL
۰
۱
Manly United FC
Finished
۰۸:۳۰
  Australia NPL Queensland
Gold Coast Knights
۴
۲
Sunshine Coast Wanderers
Finished
۰۹:۳۰
Peninsula Power
۴
۰
Brisbane Roar Youth
Finished
۰۹:۳۰
  South America Copa America Knockout Stage
Canada
۲
۳
Uruguay
Finished
۰۳:۳۰
  Belarus Vysshaya Liga
FC Orsha
۰
۳
Arsenal Dzyarzhynsk
Finished
۱۵:۳۰
FK Krumkachy Minsk
۰
۱
Dnepr Mogilev
inprogress
۱۶:۳۰
Niva Dolbizno
۱
۰
FC Gomel
inprogress
۱۷:۳۰
  Brazil Campeonato Mineiro U20
Atletico Mineiro U20
۲
۰
EC Futgol U20
inprogress
۱۶:۳۰
  Mozambique Mocambola
Clube Ferroviário de Maputo
۳
۰
GDRT Textafrica
Finished
۱۶:۰۰
  Europe UEFA U19 Championship Women
France U19 (W)
۳
۱
Serbia U19 (W)
Finished
۱۴:۳۰
Lithuania U19 (W)
۰
۵
England U19 (W)
inprogress
۱۷:۳۰
  Norway 3. Division avd. 1
Djerv 1919
۳
۳
Askoy FK
Finished
۱۵:۳۰
Foerde
۲
۵
IL Sandviken
Finished
۱۵:۳۰
Os Turnforening
۲
۱
FK Haugesund II
inprogress
۱۶:۳۰
  Iceland U19 League
IA/Kari/Skallag U19
۱
۳
FH Hafnarfjordur U19
Finished
۱۵:۳۰
  Norway 3. Division avd. 3
Assiden
۳
۸
Asker Fotball
Finished
۱۵:۳۰
Askollen
۱
۸
Gamle Oslo
Finished
۱۵:۳۰
  Norway 3. Division avd. 2
Start 2
۰
۴
Sandefjord 2
Finished
۱۵:۳۰
Vidar
۴
۰
Mandalskameratene
Finished
۱۵:۳۰
Pors Grenland
۲
۱
Staal Jørpeland
Finished
۱۵:۳۰
Vindbjart FK Vennesla
۳
۰
Odds Ballklubb II
inprogress
۱۶:۳۰
  Paraguay Division Intermedia
12 de Junio de Villa Hayes
۰
۰
Rubio nu
inprogress
۱۷:۳۰
Club General Martin Ledesma
۰
۰
Sportivo San Lorenzo
inprogress
۱۷:۳۰
  Brazil Copa Espirito Santo
Vilavelhense ES
۳
۰
Linhares FC ES
inprogress
۱۶:۳۰
  Brazil Baiano 2
Galicia
-
-
Colo Colo BA
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
  Latvia Latvia Cup
FK Jelgava
۰
۲
FK Liepaja
inprogress
۱۷:۳۰
  Iraq Iraqi Premier League
Al-Hudood Sports Club
۱
۱
Al-Karkh
inprogress
۱۷:۳۰
Newroz SC
۲
۱
Erbil SC
inprogress
۱۷:۳۰
  Colombia U19 Championship
Bogota FC U19
۰
۰
La Equidad U19
inprogress
۱۷:۳۰
  Brazil Campeonato Brasileiro A3 Women
Vasco da Gama (W)
۲
۰
Acao (W)
inprogress
۱۷:۳۰
  Iceland 5. Deild
Stokkseyri
۴
۰
IB Uppsveitir
inprogress
۱۷:۳۰
Alafoss
-
-
Spyrnir
بازی شروع نشده است
۱۸:۱۵
  Brazil Paranaense 2
Parana Clube
۰
۰
Patriotas FC
inprogress
۱۷:۳۰
  Chile Primera B
La Serena
-
-
CD Antofagasta
بازی شروع نشده است
۲۰:۰۰
Santiago Morning
-
-
Deportes Limache
بازی شروع نشده است
۲۰:۰۰
Union San Felipe
-
-
Curico Unido
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
  Brazil Carioca Serie C
Uni Souza
-
-
EC Vera Cruz RJ
بازی شروع نشده است
۲۱:۱۵
  Brazil Catarinense 2
Juventus Jaragua do Sul
-
-
Camboriu
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Atletico Catarinense
-
-
Guarani de Palhoca
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
  Brazil Catarinense U20
Chapecoense AF U20
-
-
Hercilio Luz U20
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
  Macao Elite League
Gala
۱۰
۰
Tak Chun Ka I
Finished
۱۳:۳۰
Monte Carlo
۲
۰
Sporting Macau
Finished
۱۵:۳۰
  Argentina Torneo Federal A
Douglas Haig
-
-
Sportivo AC Las Parejas
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Deportivo Camioneros
-
-
CD Argentino Monte Maiz
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
Ciudad de Bolivar
-
-
Sportivo Estudiantes
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
Gimnasia y Esgrima de Concepcion del Uruguay
-
-
Defensores de Pronunciamiento
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
Sportivo Belgrano
-
-
Defensores de Belgrano VR
بازی شروع نشده است
۲۳:۴۵
  Bhutan Premier League
Phuentsholing Heroes FC
۰
۳
Thimphu City
Finished
۱۳:۳۰
  Australia Northern NSW Premier League
Newcastle Olympic
۰
۰
Valentine Phoenix
Finished
۰۸:۰۰
Weston Workers
۳
۰
New Lambton
Finished
۰۸:۰۰
  Lithuania II Lyga
FKS Ukmerge
۳
۲
Fortuna Kaunas
Finished
۱۳:۳۰
  Australia Northern NSW Reserves League
Weston Workers Bears FC Reserves
۱
۱
New Lambton Reserves
Finished
۰۶:۰۰
Newcastle Olympic Reserves
۳
۱
Valentine Phoenix Reserves
Finished
۰۶:۰۰
  World Friendly International Matches Women
Colombia (W)
۱
۲
Ecuador (W)
Finished
۰۰:۳۰
El Salvador (W)
۳
۱
Peru (W)
Finished
۰۴:۳۰
Liechtenstein (W)
۰
۲
Namibia (W)
Finished
۱۱:۳۰
Hong Kong (W)
۴
۱
Indonesia (W)
Finished
۱۳:۳۰
  Dominica Premier League
Pointe Michel FC
۳
۶
Portsmouth Bombers
Finished
۰۲:۰۰
  United States USL League One
Lexington SC
۱
۲
South Georgia Tormenta FC
Finished
۰۲:۳۰
One Knoxville SC
۱
۰
Northern Colorado Hailstorm FC
Finished
۰۲:۳۰
Greenville Triumph SC
۰
۱
Union Omaha
Finished
۰۲:۳۰
Chattanooga Red Wolves
۳
۱
Richmond Kickers
Finished
۰۳:۰۰
Forward Madison FC
۱
۱
Central Valley Fuego
Interrupted
۰۳:۳۰
  United States MLS Next Pro League
Carolina Core
۲
۱
Crown Legacy FC
Finished
۰۲:۳۰
  Chile Segunda Division
CD Arturo Fernandez Vial
۲
۰
Lautaro de Buin
Finished
۰۲:۳۰
  Brazil Campeonato Brasileiro A2 Women
Sport Recife PE (W)
۱
۲
Bahia (W)
Finished
۰۳:۰۰
  Saint Kitts And Nevis SKNFA Premier League
Flow 4G Cayon Rockets
۱
۱
RAMS Village Superstars
Finished
۰۴:۰۰
  United States WPSL Women
California Storm (W)
۰
۰
FC Premier (W)
Interrupted
۰۴:۳۰
  Australia NPL Victoria U23
St Albans Saints U23
۰
۰
Altona Magic U23
Interrupted
۰۵:۳۰
Dandenong City U23
۲
۵
Hume City U23
Finished
۰۶:۳۰
  New Zealand Central Premier League
Napier City Rovers
۲
۰
Wellington Phoenix Reservers
Finished
۰۵:۳۰
  Australia Capital Territory U23
Canberra Croatia U23
۲
۰
Cooma Tigers U23
Finished
۰۶:۰۰
Tuggeranong United U23
۰
۳
O'Connor Knights U23
Finished
۰۶:۱۵
  Myanmar National League
Ayeyawady United
۱
۲
Port FC Yangon
Finished
۱۲:۳۰
Hantharwady United
۱
۰
Thitsar Arman FC
Finished
۱۳:۰۰
  Australia NPL ACT Women
West Canberra Wanderers FC (W)
۰
۲
Gungahlin United (W)
Finished
۰۶:۱۵
Belconnen United (W)
۲
۲
Canberra Croatia (W)
Finished
۰۸:۳۰
  Australia NPL Queensland U23
Gold Coast Knights U23
-
-
Sunshine Coast Wanderers U23
Cancelled
۰۷:۱۵
  Australia NPL ACT
Canberra Croatia
۳
۱
Cooma Tigers
Finished
۰۸:۳۰
Tuggeranong Utd
۱
۲
O'Connor Knights SC
Finished
۰۸:۳۰
  Australia NPL Victoria
St Albans Saints
۳
۲
Altona Magic
Finished
۰۸:۳۰
  Australia Western Australia Premier League Women
Fremantle City FC (W)
۹
۰
Murdoch University Melville FC (W)
Finished
۰۸:۳۰
Balcatta (W)
۶
۰
UWA-Nedlands FC (W)
Finished
۱۰:۳۰
Subiaco AFC (W)
۰
۷
Perth SC (W)
Finished
۱۱:۱۵
  Japan Japan Football League
Sony Sendai
۱
۰
Honda F.C.
Finished
۰۹:۳۰
Tokyo Musashino United FC
۲
۲
Tiamo Hirakata
Finished
۰۹:۳۰
Reinmeer Aomori
-
-
Minebea Mitsumi
Finished
۰۹:۳۰
Atletico Suzuka Club
۰
۱
Verspah Oita
Finished
۰۹:۳۰
  Australia NPL Queensland Women
Gold Coast United (W)
۴
۲
Football Queensland QAS (W)
Finished
۰۹:۳۰
Mitchelton (W)
۱
۷
Lions FC (W)
Finished
۱۰:۳۰
Souths United NPL (W)
۱
۲
Sunshine Coast Wanderers (W)
Finished
۱۰:۳۰
Broadbeach United SC (W)
۰
۷
North Lakes (W)
Finished
۱۱:۳۰
  Ethiopia Premier League Women
Hawassa City FC (W)
۰
۰
Ethio Electric FC (W)
Finished
۰۹:۳۰
Yirga Chefe Bunaa (W)
۰
۷
Ethiopia Nigd Bank (W)
Finished
۱۱:۳۰
  Vietnam U21 Championship
Phu Yen U21
۰
۲
SHB Da Nang FC U21
Finished
۱۰:۰۰
Long An U21
۲
۲
Tien Giang U21
Finished
۱۱:۰۰
Hoang Anh Gia Lai U21
۸
۰
Dak Lak U21
Finished
۱۱:۳۰
Thanh Hoa U21
۰
۰
PVF-CAND U21
Finished
۱۲:۰۰
Tay Nguyen U21
۰
۲
Quang Nam U21
Finished
۱۲:۰۰
Thanh Hoa U21
۰
۰
Cong An Nhan Dan U21
Finished
۱۲:۰۰
Can Tho U21
۰
۴
TP Ho Chi Minh FC U21
Finished
۱۳:۳۰
  Philippines PFL
Taguig FC
۶
۱
Tuloy
Finished
۱۰:۳۰
Philippine Army FC
۰
۱
Don Bosco Garelli
Finished
۱۳:۱۵
Davao Aguilas
۵
۲
Philippine Air Force
Finished
۱۶:۰۰
  Republic of Korea K-4 League
Jeonju Citizen
۴
۲
Sejong Vanesse
Finished
۱۰:۳۰
Jinju Citizen FC
۲
۱
Chungju Citizen
Finished
۱۲:۳۰
Daejeon Hana Citizen II
۲
۰
Seoul Jungnang FC
Finished
۱۳:۳۰
  Brazil Campeonato Pernambucano A2
Ipojuca AC
۰
۰
Atletico PE
inprogress
۲۱:۳۰
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید
تیم بازی و کازینو رد نود